סידור תמונות באלבומים

לקוחות יקרים, כמה פעמים ישבתם מול המחשב וראיתם את מאות תיקיות התמונות שלכם מאירוע מיוחד, מהחתונה, מיום ההולדת או מעוד טיול של שבת? תמיד הבטחתם לעצמכם כשיהיה לכם יום חופש או לפחות כמה שעות תתפנו למשימה הזו של פיתוח התמונות וסידור תמונות באלבומים? אני בטוחה שלא פעם אחת ותמיד העדפתם בסופו של דבר לעשות משהו , לא בגלל שזה לא חשוב לכם אלא בגלל כמה טירחה וזמן יקר זה עלול לקחת - ולכן דווקא בגלל זה אני נכנסת לתמונה. איך זה הולך אתם בטח תוהים? במאמר זה אשמח להדגיש בפניכם מספר פרטים חשובים על התהליך. אז נעים מאוד אני ורד דנטס ואני אשמח לעשות לכם סדר בבלגן ולהפוך את הזכרונות שלכם לבלתי נשכחים. לחצי כאן להצגת המשך המאמר.


לקוחות יקרים, כמה פעמים ישבתם מול המחשב וראיתם את מאות תיקיות התמונות שלכם מאירוע מיוחד, מהחתונה, מיום ההולדת או מעוד טיול של שבת? תמיד הבטחתם לעצמכם כשיהיה לכם יום חופש או לפחות כמה שעות תתפנו למשימה הזו של פיתוח התמונות וסידור תמונות באלבומים? אני בטוחה שלא פעם אחת ותמיד העדפתם בסופו של דבר לעשות משהו , לא בגלל שזה לא חשוב לכם אלא בגלל כמה טירחה וזמן יקר זה עלול לקחת - ולכן דווקא בגלל זה אני נכנסת לתמונה. איך זה הולך אתם בטח תוהים? במאמר זה אשמח להדגיש בפניכם מספר פרטים חשובים על התהליך. אז נעים מאוד אני ורד דנטס ואני אשמח לעשות לכם סדר בבלגן ולהפוך את הזכרונות שלכם לבלתי נשכחים.

תהליך סידור תמונות באלבומים.

בטח תהיתם כיצד זה עובד? איך בנאדם זר יכול להגיע ולדעת מה נחוץ לפתח מבין כל התמונות? מיהם האנשים בתמונות ומהם הנושאים? אז תנו לי לעשות לכם מעט סדר. התהליך מתחיל במפגש ראשוני ביני לבינכם, במפגש אני אשאל אותכם מספר שאלות כמו: תאריכי לידה שלכם ושל המשפחה, תאריכי ימי נישואים והולדת הילדים, תאריכים מיוחדים שהייתם רוצים לציין בפני, אירועים חשובים שחשוב לכם לשמר ואנשים שיקרים לליבכם. בזמן שאתם תשתפו אותי מעט על המשפחה שלכם והאופי שלכם על מנת שאוכל להכיר אותכם טוב יותר וכך האלבום יצא הרבה יותר אישי ומרגש אני אעביר בנתיים את כל התמונות לדיסק און קי שלי, וכאשר התמונות יהיו אצלי מגובות אוכל להתחיל לעבוד. לפני שאלך נבחר יחד את עיצוב האלבום החיצוני וגודלו כך שאוכל להתאים את התמונות לכיסי האלבום. היה לי נעים מאוד, תודה על הפתיחות והאירוח והתוצאה תהיה מדהימה!

סידור תמונות באלבומים ... מה השלב הבא?

כעת כשאני במשרד שלי, אני עוברת בשקידה על כל התמונות ומתחילה לעשות סדר בתוך המחשב עצמו לפי נושאים ותאריכים, אני בוחרת את התמונות הכי טובות וחדות שיש, וכשאר אני מסיימת את השלב הזה אני מעבירה אליכם קובץ במייל לאישור - את התמונות שנבחרו ועליכם יהיה לאשר לי או שלא ... אך אני בטוחה שתאהבו את בחירתי. גם בשלב זה כשאתם רואים ונזכרים שוב בתמונות שכבר מזמן שכחתם שקיימות ההתרגשות גדולה ותרצו כבר שיגיע שלב האלבום. אבל חכו... זהו תהליך שלוקח מספר ימים ולעיתים שבועות ועל מנת שהתוצאה תהיה מושלמת יש לבצע הכל בשיתוף פעולה. לאחר שתאשרו לי את "האלבום הוירטואלי" אוכל להוציא את התמונות לדפוס ועיצוב האלבום. ואז הקסם קורה... אתם מקבלים עד פתח ביתכם או בסטודיו שלי (לבחירתכם) את האלבום המעוצב שחיכיתם לו כל כך. יושבים בהנאה יחד, מדפדפים, מתרגשים, נזכרים ומתאהבים מחדש. למידע נוסף אודות סידור תמונות באלבומים צרו קשר ואשמח לעזור.

מעט עליי

נעים מאוד, אני ורד דנטס צלמת מקצועית, מאפרת מקצועית ומומחית בסידור תמונות באלבומים מעוצבים. עם ניסיון של למעלה מ 15 שנה ואלפי לקוחות אני שמחה להעניק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר שיש! במחירים לכל כיס תוכלו להנות משירות צילום מקצועי עבור אירוע או בוק בת מצווה, סידור תמונות באלבומים ברמה הכי גבוהה שיש, איפור מקצועי בעת הצילומים, ייעוץ והכוונה בתחום ועוד. אין לכם מה לחפש אחר, צרו קשר עוד היום במספר 054-6223828 ואשמח לעמוד לשירותכם.

המלצה שלנו - היכנסו והתרשמו ממגוון תחפושות לפורים