צילומי משפחה בטבע

הזמן והשגרה שוחקים, ואת חיי המשפחה חייבים לשמר היטב , ואיך עושים זאת בצורה הטובה ביותר? ע"י תמונות... כן כן, כמו פעם, תמונות משפחתיות שישארו לנו למזכרת - זוהי המתנה הטובה ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם ולמשפחתכם. אין כמו תמונות משותפות באוירה קסומה שגם יעניקו לכם יום חוויתי, מגבש, מרגש ומהנה וגם תמונות מקצועיות ואיכותיות. אז למה להתלבט כל כך הרבה שבעצם אפשר פשוט לקבוע יום צילום משפחתי ולהנות. לחצי כאן להצגת המשך המאמר.
הזמן והשגרה שוחקים, ואת חיי המשפחה חייבים לשמר היטב , ואיך עושים זאת בצורה הטובה ביותר? ע"י תמונות... כן כן, כמו פעם, תמונות משפחתיות שישארו לנו למזכרת - זוהי המתנה הטובה ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם ולמשפחתכם. אין כמו תמונות משותפות באוירה קסומה שגם יעניקו לכם יום חוויתי, מגבש, מרגש ומהנה וגם תמונות מקצועיות ואיכותיות. אז למה להתלבט כל כך הרבה שבעצם אפשר פשוט לקבוע יום צילום משפחתי ולהנות.

מה כולל יום צילום?

קיימים מגוון ימי צילום, ישנם ימי צילום המוקדשים לבת מצווה או לבר מצווה, ישנם צילומי פורטפוליו המיועדים יותר לתיק העבודות שלכם וחזות העסק, קיימים צילומי היריון שמתעדים את האישה בנפלאותה בחודשי ההיריון האחרונים, צילומי חוץ, בית, וכן צילומי משפחה בטבע, או בכל מקום אחר שתבחרו. לא משנה לאיזה מטרה הצילום שלכם, חשוב מאוד לבחור צלמת מקצועית ומיומנת שכבר בשיחה הראשונה הרגשתם חיבור אליה, מאוד חשוב לבחור מישהי שתביןאתכם ואת הצורך שלכם על מנת שהתוצאה תהיה מקצועית, מרשימה ולא פחות ממושלמת. יום צילום יכול להכיל אביזרים שונים, מקומות צילום שונים, בחוך הים, ביער, ברחוב ,בבית וכו' והכל בהתאם לבקשתכם ותואם את המלצות הצלמת.

מעוניינים במספר טיפים לצילום משפחתי איכותי?

אם אתם חולמים על צילומי משפחה בטבע במחיר לכל כיס, אתם בהחלט מוזמנים לחייג לורד דנסט ולהנות משירות מקצועי ויוצא דופן ועד אז... אספנו בשבילכם מספר טיפים לצילום ביתי איכותי, הראשון מבינהם הוא להצטייד במצלמה דיגיטלית ולא להתפשר על צילום בנייד. תחשבו, תיצרו, תחלמו ותשקיעו מחשבה באופי הצילום, ברקע, במיקום האנשים וכו', הדבר השני עדיף לבצע את הצילום באור שמש , אור טבעי, מחוץ לבית, אור שכזה מעניק לצילום אפקט איכותי ומקצועי הרבה יותר, הערב ירד והשמש נעלה? אל חשש! השתמש בפלאש חיצוני של המצלמה, וכך תקבלו פנים מוארות יותר, טיפ שלישי ואחרון מומלץ להשתמש בחצובה למצלמה על מנת למנוע תזוזות ורעידות מיותרות.

אודותיי

נעים מאוד, אני ורד דנטס עם ניסיון צילומי למעלה מ 15 שנים, זו האהבה הגדולה שלי בחיים וכפי שנאמר, אצלי המקצוע הפך לתחביב. תחום הצילום בחיי מקבל משמעות שונה "מרק צילום" אצלי הצילום הופך את יומם של האנשים לחוויתי, מסעיר, מהנה, רומנטי ומרגש. בעת צילומי משפחה בטבע כל המשפחה מתרכזת יחדיו ליום מיוחד משלהם, עם הלבוש המתאים, האביזרים המתווספים, התאורה הנכונה, המיקום וכו' יום זה מקבל משמעות קסומה. התמונות המשפחתיות שלכם יהיו תמונות מקצועיות ואיכותיות שישמרו לעד, אז למה לא להקדיש יום איכות ופינוק למשפחה ועל הדרך להנות מצילומים מקצועיים?! היכנסו לאתר שלי והתרשמו ממגוון המשפחות שכבר היו ביום צילום שכזה וממגוון נוסף של גלריות לפי נושאים. צרו קשר עוד היום לפרטים נוספים במספר 054-6223828 ואשמח לעזור.