צלמת משפחה

העניקו לכם חוויה של פעם בחיים

בחיי היום יום העבודה השוחקת, הריצות ממקום למקום, לקחת את הילדים בבוקר לגן, להחזיר, חוגים, חברים וכו', לא נותר פנאי לזמן כיף ויחד רק של המשפחה, של האנשים החשובים לכם ביותר בעולם כולו, ובמיוחד בשביל זה נועדו ימי צילום משפחתיים שיוציאו אותכם ליום אחד מהשגרה, יתנו לכם מנוחה לכמה שעות של גיבוש, הנראה, כיף ושמחה כשאתם עם האנשים החשובים לכם מכל מנציחים רגעים קסומים. צילומי משפחה נועדו למשפחות שאיכות התמונות, האווירה, התאורה והקסם שבתמונות חשובים להם והם לא רוצים להתפשר על "סתם" תמונות. לחצי כאן להצגת המשך המאמר.

מה חשוב לדעת?

ברגע שהגעתם להחלטה שבא לכם להתפנק בצילומי משפחה איכותיים ומקצועיים חשוב לבחור צלמת משפחה מקצועית, אנושית, סימפטית שתעבוד איתכם בשיתוף פעולה מלא ותיתן לכם להיות מי שאתם בתמונות, אתם צריכים להרגיש לידה הכי נוח שאפשר ולהתנהג בטבעיות והיא מצידה תעניק לכם את התמונות המקצועיות ביותר שיש, עם התאורה הנכונה והאלמנטים שניתן להוסיף לאווירה ולחלל השטח שבו אתם מצטלמים התוצאה שתתקבל תהיה מרשימה במיוחד.

צלמת משפחה

 

כיצד תמצאו איש מקצוע אמין?

ראשית, בדקו עם חברים ובני משפחה שכבר נהנו והיו בימי צילום ושאלו אותם על החוויה, כיצד היתה הצלמת, האם הם ממליצים וברגע שתקבלו המלצות מניסיון אישי, כך תוכלו להיות בטוחים שהבחירה שלכם נכונה. צלמת משפחה ניתן גם למצוא ע"י חיפוש במדיות החברתיות, היום בעידן הפייסבוק והאינסטגרם בחיפוש קל ונוח תוכלו למצוא מאות המלצות על אנשי מקצוע בתחום, גם בקבוצות הוואטס אפ שלכם - בידקו עם משפחות אחרות האם יש להם צלמת משפחה מומלצת ומקצועית, אנו בטוחים שישמחו לעזור לכם. לאחר שיש לכם פרטים של צלמת משפחה שהייתם מעוניינים לבדוק עמה את נושא ימי הצילום, קחו לכם כמה דקות פנויות ופשוט צרו קשר טלפונית או במייל, שאלו את כל השאלות החשובות ביותר לדוגמא: כמה עולה יום צילום, אילו אלמנטים ואביזרים הצלמת מבירה לסט הצילומים, האם הצילום הוא בסטודיו או בשטח הפתוח, מי בוחר את הרעיונות לצילום וכו', לאחר שתקבלו החלטה מגובשת ובשיתוף פעולה מלא עם מענה על כל מה שחשוב לכם תוכלו לקבוע תאריך ליום הצילום ופשוט להנות ממנו!

מעט עלי...

נעים מאוד, אני ורד דנטס צלמת ומאפרת מקצועית, בוגרת המכללה לצילום ובעלת תואר הנדסאי בצילום ובמדיה דיגיטלית, במסגרת עבודתי אני מעניקה מגוון שירותי צילום כגון: צילומי בוק בת מצווה, צילומי משפחה, צילומי פרוטרט וכו' , אני כצלמת משפחה מקצועית בעלת וותק רב שנים מבטיחה לכם שאתם הולכים להנות מכל דקה ודקה ביום הצילום המשפחתי שלכם, מהרוגע, מהשקט, מהיחד, מהאווירה, מהסט ומההנאה הגדולה שימי צילום מעניקים לכם כמשפחה בטווח המיידי, ובטווח הארוך - תמונות איכותיות ומקצועיות שישמרו לכם למזכרת עד אין סוף, לפרטים נוספים היכנסו לאתר שלי בכתובת www.veredantes.co.il, לקביעת יום צילום וקבלת ייעוץ ומידע צרו קשר במספר 054-6223828 ואשמח לעמוד לשירותכם.


צלמת משפחה

 
בהזדמנות זו אשמח להמליץ על פרחי לילך לשדרוג הצילומים ע"י זרים מושלמים וטבעיים.