בוק בת מצווה

איך בוחרים לוקיישן?
ראשית אנחנו נפגשות, בהתרגשות רבה, במקום בו קבענו לצילומים. הצילומים בלוקיישנים מאוד מגוונים ויכולים להיות בכל מקום שתבחרי, צילומים אורבניים, צילומים בטבע צילומים בים ועוד... כל לוקיישן נראה שונה לגמרי כך שהבוק יצא מאוד מגוון, ייחודי ומעניין. את מגיעה בליווי אחד ההורים, כמובן שאם תרצי שעוד מלווים יגיעו זה גם אפשרי.

למה צריך להתאפר?
לאחר שהכרנו, אנחנו מתחילות באיפור מקצועי מושקע וטבעי, שנועד רק להדגיש את היופי הטבעי. חומרי האיפור בהם אני משתמשת הם היוקרתיים ביותר הנותנים את התוצאה היפה ביותר לאורך כל הצילומים (וגם הרבה אחריהם..) האיפור מוסיף מאוד להרגשה האישית התורמת לצילומים היפים. מבטיחה לך שתיהיי מאוד מרוצה ממה שתראי..

מה לובשים?
לאחר שסיימנו עם שלב האיפור, אנחנו מכינות את הבגדים לצילומים. חשוב שתביאי איתך לצילומים בגדים שאת אוהבת, שתואמים לאופי שלך שנוחים ויפים לך, אם זה ג'ינסים או שמלות.. העיקר שתרגישי טוב עם מה שאת לובשת ותיהיי "את" כי חשוב שהצילומים בבוק ישקפו את האני האמתי שלך. בנוסף חשוב לי לצלם אותך גם עם התחביבים שלך, אם יש לך (לא לכולן יש..) מה שמאפיין אותך בגיל 12: נגינה, ריקוד, כדורסל, ציור, יצירות או כל דבר אחר שהוא חלק ממך ביומיום שלך. 
 
ומה עם עוד קצת סטיילינג?
לרשותך אביזרים נוספים שאני מביאה להשלמת המראה: מגוון זרים לראש, כובעים, צעיפים, צמידים ועוד... כאשר ניגשים אל יום הצילומים, יש צורך להתכונן היטב, ולכן, יש לתת דגש גם על איפור ושיער. מומלץ כי מאפרת מקצועית תלווה אותך ביום הזה, ומה יותר נהדר משילוב של מאפרת וצלמת? ההעדפה היא להגיע עם השיער יפה ומסודר כמו שהוא. אם את מרגישה נוח יותר תוכלי לעשות פן מקצועי או בייביליס טבעי לפני הצילומים. בנוסף, עדיף לסדר, אם צריך, גבות ושפם לפחות שלושה ימים לפני הצילומים ולדאוג לציפורניים נקיות ומסודרות.

איך מצטלמים?
כאשר מדובר בהפקה של בוק בת מצווה, מומלץ מאוד לבחור בצלמת מקצועית, בעלת ציוד מתקדם, אשר ביכולתה להפיק בעבורך תמונות מרהיבות. בדרך כלל, כאשר מדובר בבת מצווה, ההעדפה היא לבחור צלמת, בעלת נסיון עשיר בתחום אשר יכולה להבין אותך ולהתחבר אליך מן המקום האמיתי של ההתרגשות והחוויה.

ורד דנטס, צלמת ומאפרת מקצועית, בוגרת "המכללה לצילום קרית אונו", בעלת תואר הנדסאי בצילום ומדיה דיגיטלית, בוגרת בית הספר הגבוה למקצועות האיפור "איל מיקיאז" ובעלת תעודת מאפרת מקצועית בינלאומית, מזמינה אותך ליהנות מהפקה של בוק בת מצווה מקצועי ומרהיב, המתאים בדיוק לך ולסגנון לך.

בוק לבת מצווה ורד דנטס