בוק בר מצווה

בוק בר מצווה מרגש ומיוחד

לרגע הזה חיכיתם הרבה זמן, והילד הקטן שלכם מגיע לגיל מצווה, ליום המרגש בחייו עבורו ועבור משפחתו, ביום כזה כל מה שקורה הוא סביב הילד, ותשומת הלב הבלעדית מצד המשפחה, הקרובים והחברים היא עליו באופן ברור ולגיטמי , אין ספק שביום כזה הוא הכוכב שעליו אנחנו רוצים להאיר אור ושמחה. אז אין ספק שלכבוד יום הבר מצווה שלו ארגנתם הכל החל מאולם, צלם, תקליטן, קייטרינג ועוד... אך לי חשוב מאוד שתזכרו את היום הזה גם אחרי שההתרגשות תעבור וגם אחרי שיעברו מספר חודשים/שנים, שתוכלו לשבת יחד בסלון ביתכם בכיף לפתוח את האלבום בר מצווה שלו ולדפדף בין התמונות, החוויות, האושר והשמחה שחוויתם באירוע. האי בשורה תחתונה – זה מה שחשוב לנו, לשמר ולזכור את היום המאושר בחייו של הבן. לחצי כאן להצגת המשך המאמר.

בוק בר מצווה – מה משמעותו?

רבים ממכם שואלים אותי מהו בוק בר מצווה ולמה הוא מיועד? אז מאמר זה הוא עבורכם. בוק בר מצווה נועד דבר ראשון להעניק לילד שלכם ולכם את הזיכרון המושלם מהיום החוויתי שלו, ביום הצילומים אנו קובעים מפגש במקום שהילד הכי אוהב ומתחבר, זה יכול להיות ים/סטודיו/פארק/מקום פתוח או סגור ושם אנו מתחילים לצלם אותו, הוא יכול להביא לידי ביטוי את התחביבים שלו בתמונות אם לדוגמא הוא מנגן על כלי כלשהו או אוהב לעסוק בספורט כלשהו, כל זאת ועוד יובא לידי ביטוי בצילומים איכותיים ומרגשים ובעיקר מקצועיים. את יום הצילום הזה הילד שלכם הולך לא הולך לשכוח, מבחינתו החוויה תהיה מעבר לכל דמיון, תעניק לו ביטחון, אושר, התמקדות ושמחה. היום אף ילד אינו מוותרים על בוק בר מצווה.

מעט עלי

נעים מאוד,שמי ורד דנטס – צלמת מקצועית ומאפרת ועוסקת בתחום יותר מ 10 שנים, את האהבה שלי לצילום הפכתי מתחביב למקצוע ואין מאושרת ממני לראות ולצלם את ילדכם ביום המאושר שלו ולהעניק לו באופן מקצועי את הטוב ביותר. לפני יום הצילומים של בוק הבר מצווה, אנו נפגשים טלפונית או פרונטלית לבחירתכם לתיאום ציפיות, הן מבחינת המיקום של הצילומים, התחביבים שהוא רוצה להביא לידי ביטוי, הביגוד, האביזרים ועוד, לאחר שקבענו את הפרטים הנ"ל ועוד אנו נפגשים ליום הצילום המרגש והילד שלכם מבחינתי הוא המרכז, ביום הזה תנו לי לדאוג להכל עבורכם ותנו לו ולעצמכם להנות מהחוויה. בסופו של התהליך אתם הולכים להנות מבוק בר מצווה איכותי, מצחיק, מרגש, מהפנט, מקצועי ומרשים ברמה הגבוהה ביותר. מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות בוק בר מצווה? צרו קשר ואשמח לעזור.

חשוב לדעת

גיל מצוות הוא לא עוד יום הולדת – הוא מסמל תקופה של התבגרות, של שינוי ומשמעות. צילומים לבוק בר מצווה מאפשר לנער להיות דוגמן ליום אחד ולהנציח את יופיים הטבעי של הנעורים במזכרת שתהיה עבורם מקור גאווה וזיכרונות לעוד שנים רבות. לפרטים והזמנות לבוק בר מצווה מרהיב צרו קשר