קצת עלי

מי אני?

נעים מאוד, אני ורד דנטס צלמת ומאפרת מקצועית, נשואה לרוני ויש לנו 3 בנים מקסימים ומתוקים. מגיל צעיר אהבתי לצלם. עוד בילדותי הייתי הצלמת של המשפחה והחברים. כשהייתי נכנסת לבית של חברה תמיד היו שם תמונות ממוסגרות שצילמתי או אלבום ("בוק") עבה של תמונות. הבנתי שהצילום הוא חלק משמעותי בחיי בשנים מאוחרות יותר כשהייתי באירוע משפחתי ובמקרה תיעדתי את האירוע. התמונות שיצאו היו מאוד מרגשות. הן סיפרו את סיפור האירוע והאווירה שהיתה בו. באותו הרגע הבנתי שאני פשוט חייבת ללמוד צילום.

לימודים

נרשמתי למכללה לצילום ל- 3 שנים של לימודים לתואר הנדסאית צילום ומדיה דיגיטלית. ובמקביל, למדתי איפור ב"איל מקיאז'". ובשנת 2005 התחלתי רשמית לעסוק בצילום ובאיפור. עבדתי בתחומים שונים בצילום ובאיפור וכשמורה מהתיכון שבו למדתי פנתה אלי לאפר ולצלם את ביתה לבוק בת מצווה, ללא ספק התאהבתי בזה במקום.

צילום

מאז ועד היום אני מצלמת בהתלהבות רבה בעיקר בוקים לבת מצווה, צילומי משפחות, צילומי תדמית, צילומים לאתרי הכרויות, מתעדת אירועים קטנים, מעצבת אלבומים ואלבומי זכרונות ועוד ועוד.. הצילום הוא ללא כל ספק חלק גדול ממני וממי שאני במסגרת הצילומים אני פוגשת משפחות מדהימות שמגיעות לצילומים באווירה של כייף ושמחה. גם אם יש חשש שהילדה ביישנית ולא תשתף פעולה בשיחה הראשונה החשש מתפוגג עם ההיכרות בנינו ואני מרגישה שסומכים עלי בעיניים עצומות. הלקוחות שלי הופכים בין רגע למשפחה. ואנחנו תמיד נשארים בקשר ואני פוגשת אותם באירועים אחרים שלהם במהלך השנים, אירועים של חברים שהגיעו דרכם.

עוד..

הסיפוק הוא עצום כשאני מקבלת הודעות שילדת הבת מצווה יצאה מהצילומים מאושרת או שהמשפחה שצילמתי נהנתה והתרגשה בצילומים, לקוח שמודה לי על אלבומי זכרונות שעיצבתי ועוד.. אני מקבלת הודעות מפרגנות יום יום ועל זה אין יותר מאושרת ממני. הרגישות והאינטואיציה הנשית היא מקור הכוח שלי והם בולטים מאוד בתמונות ובהתנהלות שלי מול הלקוחות שלי. להיות אישה צלמת זהו יתרון משמעותי בעיקר בצילום בנות מצווה. קל יותר לילדה להיפתח לאישה וזווית הצילום הנשית לעולם תיהיה שונה מזו של צלם. במסגרת עבודתי אני מעניקה מגוון שירותי צילום כגון: צילומי בוק בת מצווה, צילומי משפחה, צילומי פרוטרט ועוד ומבטיחה לכם שאתם הולכים להנות מכל דקה ודקה ביום הצילום שלכם, מהרוגע, מהשקט, מהיחד, מהאווירה, מהסט ומההנאה הגדולה שימי צילום מעניקים לכם כמשפחה וכיחידים בטווח המיידי, ובטווח הארוך - תמונות איכותיות ומקצועיות ועיצוב בוקים ואלבומים מקסימים שישמרו לכם למזכרת עד אין סוף, לפרטים נוספים היכנסו לאתר שלי בכתובת www.veredantes.co.il, לקביעת יום צילום וקבלת ייעוץ ומידע צרו קשר במספר 054-6223828 ואשמח לעמוד לשירותכם.