צילומי תדמית

צילומי תדמית הם צילומים המתאימים לכל מי שרוצה וצריך תמונה מקצועית ואיכותית לקידום עצמו או לקידום העסק שלו, בוודאי לא פעם נתקלתם בצילומי תקריב של אנשים שרוצים לפרסם את עצמם או את המותג שלכם ואין פק שצילום שכזה צריך להיות מקצועי, מכוון, מואר היטב, עם איפור טבעי (לנשים), רקע מתאים ועוד פרמטרים נוספים שידגישו את המוטיב המרכזי (אתם) הכי טוב שיש!

מהם צילומי תדמית?


ניתן לחלק את צילומי התדמית לתת קטגוריות שונות:
1. תמונות תדמית יכולות להיות תמונות פרופיל שמכוונות לראש ולכתפיים בלבד - תמונות אלו יכולות לשמש כתמונות שונות במדיה הדיגיטלית, בדף העסק שלכם, באתרי היכרויות שונים, קורות חיים, כתבות, עיתונים, אתרים, כנסים ועוד...
2. תמונות תדמית במידה ומשמשות לעסק לדוגמא שרוצה לקדם את עצמו יכולות להיות תמונות של חצי גוף.
3. ניתן לבצע צילומי תדמית לעסקים וחברות גדולות/אנשים פרטיים ופורטרטים למיתוג העסק. בכל מקרה, לא משנה מהי מטרתכם חשוב שצילום התדמית יבוצע ע"י צלם מקצועי בעל ניסיון בתחום, על מנת שהתוצאה תהיה מושלמת!

מה חשוב בצילומי תדמית?


חשוב שאת/ה תרגישו הכי נינוחים שיש, אל תלחצו מתקריב המצלמה, שדרו בטחון ונוחות והבעה רגועה - אל תתאמצו יותר מדי - מי שאתם זה מה שיבוא לידי ביטוי על המסך והתוצאה תהיה מושלמת - סמכו עלי שאדע לכוון ולייעץ להכי טוב שלכם! אין צורך להתהדר בפרטי לבוש מוגזמים, האיפור צריך להיות טבעי ורגוע, האווירה מסביב צריכה להיות נוחה ושלווה ושקטה ויחד אני ואתם בשיתוף פעולה נוכל להנות ולהצטלם והכי חשוב להעניק לכם את צילומי התדמית המושלמים! לא תאמינו איזה יום של כיף מחכה לכם!

אודותי


נעים מאוד אני ורד דנטס ואני מתמחה בתחום צילומי התדמית מזה למעלה מ 10 שנים, אלפי לקוחות מרוצים פרטיים ועסקיים שביצעו צילומי תדמית כאן אצלי בסטודיו או בטבע יעידו על תהליך מהנה ומושלם עד לתוצאה לה הם איחלו. באתר שלי תוכלו למצוא מגוון טיפים ורעיונות לצילומי תדמית, ביקורות והמלצות, לקוחות מספרים, תמונות מימי צילום בכל תחום ועוד. אשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ולהעניק לכם מידע וייעוץ ללא התחייבות! לפרטים צרו עמי קשר ואשמח לעזור.