בוק לבת מצווה בטבע

 

יום שהוא כולו שלך

הנה זה בא! היום המיוחד שלך, היום בו את הופכת באופן רשמי מילדה לנערה בוגרת, היוטם בו ניתנת לך הזדמנות חד פעמית בחיים לרקום חלומות ורודים על העתיד ולהגשים משאלות עכשוויות, היום בו כל תשומת הלב היא עליך, היום בו את יכולה וצריכה להביט על עצמך בחיוך מלא שמחה ובטחון לגבי העכשיו ולגבי העתיד לבוא, יום בת המצווה שלך.
לחצי כאן להצגת המשך המאמר.

לחגוג באופן מיוחד

יום שכזה ודאי תרצי לחגוג באופן מיוחד, ודאי תרצי להנציח ולתעד וודאי שתרצי ליצור לעצמך מזכרת יפה שתלווה אותך לכל החיים מהרגעים הקסומים הללו של בת המצווה.
 

להתאפר, להתלבש, להצטלם

ואיזו מתנה ואיזו מזכרת מתאימות יותר מבוק לבת מצווה בטבע. את מוזמנת ליום שכולו חג עבורך. להתאפר, להתלבש, לבחור לוקיישן חלומי ולהצטלם, תוך כדי כך שאת נוצרת את החוויה שלך בסט תמונות מלאות עיצוב אופנה וסטייל.
 

להנציח חלומות

בוק לבת מצווה בטבע מאפשר לך לקחת את כל החלומות שרקמת בליבך, את כל החוויות שנרשמו בך בשנות ילדותך ולהנציח אותן, בדיוק באופן שאת רוצה ושמתאים רק לך מול המצלמה.
 

יום שכולו חוויה

אבל הצילום אינו הכל. בוק לבת מצווה בטבע משמעו שאת מוזמנת ליום שכולו חוויה. יום הכולל איפור מקצועי המותאם במיוחד לך על ידי מאפרת מקצועית ובינלאומית, הכולל סטיילינג ובחירת תלבושות, הכולל את בחירת המקום בטבע בו חפצת ולבסוף את מלאכת הצילום בה את תשחקי את התפקיד הראשי והעדשה תוכל לתעד כמה יפה ונהדרת את בת המצווה.

 

את מרכז העניינים

בוק לבת מצווה בטבע הינו הזדמנות חד פעמית לחוויה חלומית בה את היא מרכז העניינים ובה את יכולה להיות פשוט מי שאת בעוד את ממשיכה לחלום מה עוד תרצי להיות ולנצור ולשמור את כל החוויה הנהדרת הזאת בסט תמונות מרהיב ומעוצב.
 

ורד דנטס

ורד דנטס צלמת מקצועית ומאפרת בינלאומית, בוגרת המכללה לצילום קריית אונו, בעלת תואר הנדסאי צילום ומדיה דיגיטאלית, בוגרת בית הספר לאיפור מקצועי של איל מקיאג'. מתמחה בצילומי ילדים ובצילומי בנות מצווה מתוך כישרון רב ומתוך מתן דגש על איפור מקצועי, בחירת הסטיילינג, בחירת לוקיישן והעמדה, כל זאת מתוך רגישות והבנה רגשית של בת המצווה הניצבת במרכז העדשה.