בוק בת מצווה טיפים

מקורם של קשיים אלו נעוץ לא אחת בהבדלים בהשקפות העולם ובעובדה שילדינו מעוניינים בתכנים שונים. השיעור החשוב ביותר עבור כל הורה הוא להבין שיצירת דיאלוג עם ילדינו מקדם את שיתוף הפעולה ומקטין את החיכוכים מולו. שיאם של החיכוכים עם ילדינו בא לידי ביטוי בתקופת המעבר מילדות לבגרות ובעיקר בגיל בת המצווה.לחצי כאן להצגת המשך המאמר.

חיכוכים? לא בהכרח

ורד דנטס-צילום ואיפור-בוק בת מצווה טיפים מסיבת בת המצווה היא כר פורה ליצירת מחלוקות בין הורים לבנותיהם והמאמר הבא מציע כמה טיפים כיצד ליצור בוק למסיבת בת מצווה בדרך של שיתוף פעולה ודיאלוג עם הילדה. חשוב להבין בשלב הראשון שבוק בת מצווה הוא חוויה קסומה ומהנה שמאפשרת לילדה שלנו להפוך לכוכבת ליום אחד. כל ילדה שמחה רק נוכח המחשבה על יום צילומים שמיוחד רק לה, עם צילום מקצועי, תפאורה מחמיאה, תאורה מתאימה וצלמת מקצועית כמובן. משום כך יש לגשת לעניין ברוחק לילה והומוריסטית שמאפשרת הנאה מכל הפרויקט.
 

הומור

שבו עם הילדה ובררו עמה מה חשוב לה לקבל מבוק בת המצווה. היעזרו ברשת האינטרנט וצפו יחד בדוגמאות. רשמו רעיונות מרכזיים ואל תהססו לחלוק על בתכם, אך עשו זאת בדרך של נועם ופייסנות. הכניסו את כל העניין להקשר של הומור וראו איך בתכם תיענה לכך בחיוב. הקפידו תמיד לכבד את רצונותיה, גם אם אתם מתנגדים להם. לאחר מכן שבו עם הרשימה שלכם וחשבו מה הייתם רוצים שיופיע בבוק בת המצווה שלה. הציבו גבולות וקווים אדומים ועמדו בהם. אל תחששו לומר לילדה לא, אם תעשו זאת בביטחון היא תקבל זאת בהבנה.
 

עולם התוכן

בשלב הבא חשוב עולם התוכן של הילדה. תחביבים, תחומי עניין, מקומות שאהובים עליה במיוחד יכולים להיות התחלה מעניינת. אם הילדה למשל מנגנת על כלי מסוים ניתן להשתמש בו בצילומים. חית מחמד אהובה יכולה גם היא להיות חלק מהצילומים. עיסוק בשירה, משחק או ריקוד יכולים להיות כלי מעולה להעצמת הילדה בצילומים ובעזרתם תוכלו ליצור בוק בת מצווה מעניין ומקורי. ניתן לשלב את יתר בני המשפחה או חברות קרובות או לצאת לטבע, אם זה מקובל על כלת האירוע. בשלב זה חשוב להדגיש כי יש להימנע מעומס. מקדו את הילדה ולכו על מוטיב מרכזי אחר או שניים.
 

תפאורה ובגדים

לאחר מכן חשבו על בגדים מתאימים ועל יתר האביזרים. חשוב להבין כי בעת צילום בוק בת מצווה אין צורך לשנות מן היסוד את הרגלי הלבוש של בתכם אם היא לבושה בדרך כלל בסגנון סולידי ומאופק, כדאי להצטלם בבגדים שמחמיאים לה ויתאימו לסגנון הלבוש הרגיל שלה.

עיצוב בוק בת מצווה כמו כל דבר בחיים יכול להיות הרפתקה מהנה וחווייתית או משימה קשה מנשוא. אם תדעו לנסוך בבתכם ובעצמכם רוח של הומור וקלילות ותקיימו מולה דיאלוג פורה ומכיל, תוכלו ליצור יחד עמה את הבוק הנכון ביותר עבורה וחשוב מכך, ללמד אותה שיעור על גבולות, שיתוף פעולה, הבנה והכלה. מעבר לבוק בת המצווה עצמו זהו שיעור חשוב ביותר ומהנה ביותר לעבור אותו כשהתוצאה המתקבלת היא בוק מעוצב ואיכותי שבתכם מככבת בו ביד רמה. צרו קשר לקבלת הצעה אטרקטיבית עבור בוק בת מצווה איכותי ומקורי לבתכם.

בוק בת מצווה ורד דנטס