בוק בת מצווה - מקצועי

בשעה טובה ומוצלחת הגעתם לרגע שבו אתם מתכננים מסיבת בת מצווה לבתכם הקטנה. מסיבת בת מצווה הפכה בשנים האחרונות לאחד מרגעי השיא של ילדותינו בכך שהיא מסמלת שלב מעבר מילדות לבגרות ובעיקר בשל כך לא רק ילדות אלא גם הוריהן משקיעים בהן את מיטב כספם. מסיבת בת מצווה היא מאורע חשוב שיש להנציח בעזרת צילום מקצועי ואיכותי ואחת הדרכים המהנות לעשות זאת היא על ידי יצירת בוק בת מצווה איכותי ומעוצב.לחצי כאן להצגת המשך המאמר.
ורד דנטס-צילום ואיפור-בוק בת מצווה-מקצועי

למה כדאי?

בוק בת מצווה איכותי ומעוצב מאפשר לכל כלת בת מצווה ליצור עבור עצמה מזכרת מיום שבו היא הכוכבת. אין ילדה שלא אוהבת להצטלם ובעיקר לא כאשר היא מאופרת, מוארת בתאורה נכונה וזוכה להתייחסות מצד צלם או צלמת מקצועיים. בבחירת הצלם חשוב לשים לב לכך שהוא או היא בעלי ניסיון בעיצוב וצילום בוק בת מצווה ומומלץ לבחור צלמת בעיקר בשל העובדה שהיא תדע ליצור קשר נינוח עם כלת האירוע ובכך תיצור אווירה נעימה על סט הצילומים.
 

חוויה מהנה

צילום בוק לבת מצווה הוא בעצם חוויה מהנה למדי. זוהי הזדמנות לתת לבתנו חוויה של פעם בחיים, שבה היא מקבלת את מלוא תשומת הלב. ניתן לשתף אותה בכל התהליך ומומלץ לבחור ביחד איתה את סט הצילומים, התפאורה, האיפור והלבוש. אין ילדה שלא תיהנה מתהליך כזה ועם דיאלוג נכון זהו שיעור חשוב לכל נערה צעירה. חשבו עם הילדה מראש על עולם התוכן שמעניין אותה, התחביבים שלה, מוזיקה אהובה, תחומי עניין וביחד מצאו את החלל המושלם עבורה.
 

מי מצולם?

ניתן לשלב בצילומים חברות קרובות או קרובי משפחה, הכל על פי רצון הילדה. זוהי הזדמנות ליצור חוויה משפחתית משותפת או רגע ששמור לאם וביתה- הכל על פי העדפת הילדה. אפשרות נוספת היא לשלב בצילומים חיית מחמד אהובה או להביא לידי ביטוי תחביב כמו כתיבה, קריאה, ריקוד, שירה או נגינה על כלי מסוים. בוק בת מצווה יכול להיות גם הזדמנות מצוינת לבטא מאוויים ורצונות של הילדה המתבגרת ולבטא שאיפה להפוך לדוגמנית על ידי מראה נועז, מראה הומוריסטי ושובב או לחילופין ליצור סט נסיכי בעזרת האביזרים הנכונים.
 

צלמת מקצועית

כך או כך, בכל תפאורה שלא תבחרו תמיד תהיו בטוחים במקצועיות הצלמת שבחרתם. מומלץ להיעזר בה ולהתייעץ אתה בנוגע לבחירת המקום, האיפור, הלבוש וההעמדה. כדאי להשתמש בעבודות קודמות כדי לקבל רעיונות וטיפים והכי חשוב הוא לשתף את הילדה לכל אורך הדרך בתהליך.

צילום בוק לבת מצווה ורד דנטס