בוק בת מצווה צילומי חוץ

חגיגת הבת מצווה הוא אירוע של פעם בחיים, וכך גם הפקת בוק בת מצווה. כאשר אתם רוצים ליצור בוק בת מצווה מעניין וייחודי, תוכלו לשלב צילומי חוץ, כלומר, צילום במקומות מעניינים ומרתקים, כאלו שיוכלו להעביר נופך ייחודי אל האלבום ואל התמונות.
לחצי כאן להצגת המשך המאמר.

אודות צילומי חוץ

צילומי חוץ הינם צילומים מקצועיים אשר לא נעשים בסטודיו. בעוד בסטודיו לצילום יש את התאורה המתכוננת מראש, ויש אווירה של סט, צילומי החוץ הם הרבה יותר דינאמיים מאחר והם לא נעשים במקום המיועד לצילום נקי. כל מה שלא מצולם בסטודיו לצילום נקרא "צילומי חוץ" – כלומר, מחוץ לסטודיו, ולמעשה, גם צילומים במקומות סגורים, כמו בבית או באולם אירועים הם צילומי חוץ.
 

רעיונות לצילומי חוץ

בוק בת מצווה צילומי חוץ מאפשר לכם להגדיל לא רק את החוויה, אלא גם את המזכרת. אפשר לבחור להצטלם בבית, או לבחור להצטלם במקומות ייחודיים, בהתאם לאופי ולתחביבים של כלת בת המצווה.
• צילום בחדר האישי – חדר הילדות הוא אחד המקומות הנחמדים ביותר להצטלם בהם, והוא מאפשר לנו לנצור את אותם רגעי ילדות אחרונים.
• צילום בחוף הים – בנות רבות אוהבות את הסגנון הרומנטי, ולכן, אפשר לבחור להצטלם בים לקראת השקיעה, וליהנות מתמונות ייחודיות.
• צילום בנוף אורבני – אם את גרה בעיר הגדולה, תוכלי להצטלם על רקע מבנים מיוחדים, סמטאות פסטורליות ומקומות המסמלים אותך.
• צילום בטבע – לצילומי טבע יש קסם משלהם, תוכלי לבחור להצטלם בחורשה, במקומות פסטורליים ועוד.
• צילום אישי – אם יש לך תחביב ייחודי, כמו ריקוד, ציור, פיסול, שירה, תוכלי להכניס את התחביב אל תוך בוק בת מצווה צילומי חוץ. צילום על בת ריקודים, סטודיו לציור, אולפן – כל אלו ישדרגו את המראה של הבוק שלך, ויעניקו לך לא רק חוויה מדהימה, אלא גם זיכרון מקסים לכל החיים.

ורד דנטס-צילום ואיפור-בוק בת מצווה צילומי חוץ

תכנון צילומי חוץ

ההפקה של בוק בת מצווה צילומי חוץ צריכה להיות מתוכננת, על כן, חשוב לשבת יחדיו ולתכנן את יום הצילום, על מנת שתוכלי לנצל את מקסימום שעות הצילום לטובת התמונות בהן את מעוניינת. בחירת לוקיישן לצילום הינו חשוב, לכן, הקדישי לכך את הזמן ותכנני היטב.
ורד דנטס, צלמת ומאפרת, בוגרת "המכללה לצילום קרית אונו", בעלת תואר הנדסאי בצילום ומדיה דיגיטלית, בוגרת בית הספר הגבוה למקצועות האיפור "איל מיקיאז" ובעלת תעודת מאפרת מקצועית בינלאומית, מזמינה אותך ליהנות מבוק בת מצווה צילומי חוץ איכותיים ומקצועיים.

בוק לבת מצווה