בוק בת מצווה מחירים

המחירים של הפקת בוק בת מצווה משתנים בהתאם לחבילת הצילום אותה אתם מזמינים. כאשר בודקים בו בת מצווה מחירים, צריך לקחת בחשבון כי ישנם מספר אלמנטים שונים אשר קובעים את המחיר של הפקת הבוק. לחצי כאן להצגת המשך המאמר.

מקצועיות הצלם

המרכיב הראשון אליו מתייחסים כאשר קובעים בוק בת מצווה מחירים הינו המקצועיות של הצלם אליו אתם פונים. מקצועיות הצלם באה לידי ביטוי כאשר מדובר בצלם אשר למד את מקצועות הצילום, ולא מישהו חובבן. לצלם מקצועי יהיה גם את הציוד המתקדם ביותר לצורך הפקת בוק בת מצווה איכותי ותמונות מרהיבות, לכן, זהו אחד האלמנטים החשובים ביותר ביחס למחירו של הבוק.
ורד דנטס-צילום ואיפור-בוק בת מצווה ורד דנטס

שעות הצילום

המרכיב השני בקביעת בוק בת מצווה מחירים הינו משך שעות הצילום. במידה ואתם בוחרים צילום בבית או צילום בסטודיו, קחו בחשבון כי המחיר עשוי להשתנות. שעות שימוש בסטודיו לצילום יהיו מן הסתם יקרים יותר מאשר אלו של צילום ביתי. יחד עם זאת, צילומי חוץ עשויים אף הם לייקר במעט את מחיר חבילת הצילום, מאחר ושעות הצילום יהיו ארוכות יותר והציוד הנדרש להפקה של צילומי חוץ בהם אף הם בחשבון.

פיתוח תמונות

אם בחרתם לשמור את כל התמונות על דיסק, או אולי אפילו אם אתם מעדיפים להפיק לעצמכם את האלבום לבד, בוודאי שתוכלו לחסוך במחיר. יחד עם זאת, פיתוח תמונות עולה כסף, ולכן, ישנה התייחסות לכמות התמונות וגודל התמונות המודפסות.

הפקת אלבום

אפשרות נוספת, ונהדרת, היא להפיק אלבום דיגיטלי מעוצב של כל התמונות שצולמו ביום הצילומים. הפקת האלבום כרוכה בעיצוב גרפי, ליטושי וריטושי תמונה, וכמובן, מחיר ההדפסה של האלבום עצמו. גם מחירי האלבומים משתנים, בהתאם לאיכות הנייר המודפס, גודל האלבום והכריכה של האלבום.
אז לפני שאתם ממהרים להזמין בוק בת מצווה במחיר הזול ביותר, קחו בחשבון כי בוק בת מצווה מחירים מתייחסים למספר אלמנטים, אשר עושים את ההבדל בין בוק מקצועי לבין בוק חובבני. אם אתם כבר משקיעים מזמנכם, מוטב כי התוצאה תהייה איכותית.

צילום בוק בת מצווה ורד דנטס