בוק בת מצווה בחוץ

מסיבת בת המצווה מסמלת עבור כל בת שלב מכריע בחייה. לא רק המעבר מילדות לבגרות מהווה רכיב כה חשוב בה, אלא גם העובדה שכולן עורכות כיום מסיבות מרהיבות ומשום כך התחרות בין הילדות לעתים גם בין ההורים היא כה רבה. במרוץ המטורף הזה חשוב לעתים לקחת אוויר ולבחור את הדברים החשובים שבהם אנחנו רוצים להשקיע. אין הכרח להוציא משאבים רבים על אירוע ראוותני. ניתן לקיים אירוע צנוע שבו אתם מחליטים על כמה דברים חשובים שבהם אתם משיעים את עיקר התקציב. לחצי כאן להצגת המשך המאמר.

למה חשוב כל כך?

אחד הדברים החשובים בכל אירוע בת מצווה הוא בוק בת מצווה. בוק בת מצווה הפך משמעותי במיוחד בשנים האחרונות, דווקא לאור העובדה שנוכחות צילום בחיינו הפכה כה זמינה. כולנו מצלמים בכל עת, אך באירוע כמו בת מצווה היינו רוצים לתת לילדה שלנו בוק איכותי ומעוצב שנעשה על ידי איש מקצוע איכותי ומתוך מחשבה עליה ועל המזכרת שלה מהתקופה החשובה הזו. מדובר בחוויה מהנה שיכולה על נקלה להפוך למאורע משפחתי מהנה וחוויתי והמאמר הבא מציע כמה טיפים חשובים.
 

אור ישראלי

ורד דנטס-צילום ואיפור-בוק בת מצווה בחוץ יצירת בוק בת מצווה יכולה להיעשות בכמה וכמה מקומות. האור הישראלי ידוע כאור מושלם לצילומים ומזג האוויר בישראל מאפשר בכל עונות השנה לקיים יום צילום מוצלח בחללים פתוחים. יתר על כן הטבע בישראל נמצא בכל מקום ולכם אין סיבה להשתמש בחללים סגורים בעת צילום בוק בת מצווה. מבחר האתרים הוא בלתי מוגבל וניתן לקיים צילומי חוץ בכל מקום כמעט. חיק הטבע, חופי הים, יערות, חצר הבית ומרכזים מסחריים יכולים להיות תפאורה מושלמת.
 

הטבע ונפלאותיו

היתרון בבחירת צילומי חוץ נעוץ בכך שהטבע, גם אם מדובר על רחוב סואן, תמיד מייצר עבורנו תפאורה מעניינת. משום כך אין צורך להיעזר באביזרים רבים מדי והדבר חוסך התעסקות מיותרת בזוטות. יתר על כן, שימוש באור טבעי מייצר איכות גבוהה יותר של צילומים, מה שמביא לתוצאה טובה יותר. לא בכדי חתן וכלה ביום חתונתם טורחים ומכתתים רגליים לערוך צילומי חוץ. מדובר בשדרוג של ממש לכל הפרויקט ושווה להזיע בשבילו.
 

חוץ ופנים- משולב

בבוק בת מצווה ניתן לשלב את צילומי החוץ כחלק מהבוק כולו. ניתן לקיים חלק מהצילומים בחלל פתוח כמו חוף הים למשל וחלק אחר בחלל סטודיו סגור ומוקפד. בדרך זו יוצרים בוק מגוון, מפתיע ומעניין. כדאי להתייעץ עם הצלם שעורך את הצילומים לגבי שעות הצילום ובחירת הלוקיישן, ולהסתייע בניסיון הרב שעומד לרשותו.

צילום בוק לבת מצווה