בוק בת מצווה מחירון

הילדה שלכם גדלה וכעת הגיע הרגע הגדול. לא, היא עדיין לא מתחתנת, אבל היא בהחלט עוברת מעולם הילדות לעולם הבגרות וכעת הגיע הזמן לתכנן את מסיבת בת המצווה שלה. מסיבת בת מצווה היא מאורע מכונן וחשוב בחייה של כל ילדה ומשנה לשנה הורים משקיעים יותר ויותר בעיצוב אירוע נוצץ וססגוני יותר. חשוב לזכור כי אחד הדברים החשובים ביותר בגיל בת המצווה הוא ליצור מזכרת משמעותית שתלווה את הילדה להמשך חייה. בוק בת מצווה הוא דוגמה מצוינת למזכרת כזו ובכך עוסק המאמר הבא.לחצי כאן להצגת המשך המאמר.

למה זה כל כך חשוב?

בוק בת מצווה הפך בשנים האחרונות לאחד הדברים המרכזיים בתכנון מסיבת בת מצווה. דווקא בעידן שבו כולנו מצלמים כל הזמן הפך הבוק המעוצב והמקצועי לחשוב כל כך משום שהוא מייצר הפרדה ברורה בין צילום "יומיומי" ולא מקצועי שכולנו מצלמים ובין צילום משמעותי ומקצועי שמביא עבורנו תוצאה משובחת במיוחד. בוק בת מצווה מוצע כיום בטווח מחירים רחב כך שכל אחד יכול לעצב עבורו את הבוק המתאים בהתאם לתקציב שעומד לרשותו.

טווח המחירים

מחיר הבוק משתנה כאמור בהתאם לכמה פרמטרים. כמות התמונות שתופיע בו, איכות ההדפסה, איכות הגימור וסוג ההדפסה משפיעים באופן ישיר על המחיר. גם בחירת הלוקיישן ורמת האבזור שתקבלו ישפיעו במידה רבה על מחיר הבוק. ניתן לקבל כיום סט צילומים מרהיב ומסוגנן שכולל גם איפור מקצועי במחיר נוח במיוחד או לבחור בסט פשוט יותר עם איפור בסיס בלבד שיעלה פחות. כך או כך, התוצאה היא עדיין מקצועית ואיכותית למדי כיוון שמדובר בעובדה של צלם מקצועי.
ורד דנטס-צילום ואיפור-בוק בת מצווה מחירון

גימור

גימור העבודה משפיע כאמור על המחיר וכאן תמצאו הבדלים בסוג הליטוש. בוק שעובר ליטוש מקצועי בתוכנות מקצועיות מן הסתם יעלה יותר, אולם גם ליטוש בסיסי במחיר הוגן יספק תוצאה טובה ואיכותית. בבואכם לבחור את הבוק עבור כל בת המצווה חשוב לקחת בחשבון את שיקולי התקציב שעומד לרשותכם כך שתבחרו בוק במחיר הוגן שישיג עבורכם תוצאה באיכות טובה. בוק לא מקצועי באיכות נמוכה עלול ליצור שברון לב בקרב כלת בת המצווה ולהותיר אותה עם משקעים לא נעימים.

ניסיון

מסיבה זו מומלץ לבחור צלם או צלמת מקצועיים שמנוסים בתחום של בניית ועיצוב בוק בת מצווה. ניסיון בתחום הכרחיים ליצירת קשר טוב ונכון עם המצולמת ולעיצוב נכון של סט הצילומים תוך התחשבות בתאורה הנכונה ובתפאורה. ניתן להשלים את האווירה על ידי שימוש באלמנטים שקרובים ללבה של הילדה כמו למשל חיית מחד אהובה, חברה קרובה, מישהו מבני המשפחה או כלי נגינה אהוב.

בוק בת מצווה