בוק בת מצווה דוגמאות

בת המצווה היא ללא ספק אחד השיאים המרגשים בעולמה של כל ילדה. בת מצווה מהווה עבור כל בת סיומה של תקופת הילדות וכניסה לעולם הבגרות. מטבע הדברים מסיבת בת המצווה הפכה בשנים האחרונות לאבן דרך משמעותית וחשובה בעיצוב דמותה של מתבגרת צעירה, הן בעיני עצמה והן בעיני חברותיה לכיתה. אחד הטרנדים החשובים בכל בת מצווה הוא בוק בת מצווה מעוצב. המאמר הבא מציע כמה דוגמאות לבוק מוצלח שיכול להפוך להיות מזכרת חשובה ממסיבת בת המצווה.
 

צלם, צלמת ומה שביניהם

עיצוב בוק לבת מצווה אינו משימה פשוטה כלל. יש לבחור צלם או צלמת שיתאימו לקו העיצובי של הבוק ולשם כך מומלץ לערוך סקר קטן. שבו עם הורים של חברות של הילדה ובררו עימם אם יש להם המלצה על צלם או צלמת מוצלחים. ניתן להיעזר גם ברשת האינטרנט ולצפות בדוגמאות של צלמים. יש לבחור צלם שמתמחה בעיצוב בוק בת מצווה, משום שמדובר בתחום בפני עצמו. חשבו מראש והחליטו האם לבחור צלם או צלמת- בגיל בת המצווה יש רגישות רבה לנושא וייתכן שצלמת תדע ליצור תחושה טובה בקרב כלות בת המצווה.
 

מה לצלם?

ורד דנטס-צילום ואיפור-בוק לבת מצווה דוגמאות לאחר שהחלטתם חשוב לשים את הדגש על הצילום עצמו. הגיעו מוכנים אל הצלמת עם כמה רעיונות. חשבו על עולם התוכן של הבת שלכם, סוג הפעילויות שהיא אוהבת לעשות, תחביבים, ועוד. חיית מחמד למשל יכולה להיות שותפה מצוינת לחלק מהצילומים. שתפו את הילדה בשאלות הללו ונסו לברר איתה כיצד הייתה רוצה שבוק בת המצווה ייראה. בכל מקרה צלמת טובה תדע לשאול את השאלות הנכונות ולבנות סט צילומים שיתאים לבת שלכם.
 

איפה?

ניתן לערוך צילומים בחוף הים, בריכות שחייה, גן חיות, חצר הבית, או בכל מקום שישקף את אופייה ואת תחומי העניין של בתכם. אם מדובר למשל בילדה מוזיקלית ניתן לבטא זאת בצילומים על ידי שימוש בכלי הנגינה. אפשרות נוספת היא לבחור אביזרים מתאימים שישקפו את עולמה הפנימי של הילדה. לבוש מתאים, איפור ותכשיטים למשל יכולים ליצור מראה כובש שיהפוך את הבוק למשמעותי במיוחד.
 

עם מי?

ניתן לשלב גם את בני המשפחה בבוק, אולם חשוב לוודא כי הדבר נעשה בהסכמה עם כלת האירוע. אחרי הכל מדובר על הבוק שלה ולכן חשוב לוודא שנוהגים ברגישות בנקודה זו. בוק בת המצווה יכול להיות גם משולב עם תמונות של החברות הכי טובות וגם כאן כדאי להתייעץ מראש ולבחור את החברות שישתתפו בו. יציאה לחיק הטבע אפשרית גם היא, בתנאי שהיא נעשית באווירה חיובית וטובה.

צילום בוק לבת מצווה