צלמת פרוטרט


צלמת פורטרט בעידן של ימינו

כיום יותר מתמיד צילום פורטרט עדכני מתמיד, וזאת בזכות העידן הדיגיטלי בו אנו נמצאים. כיום יש אינספור אתרים באינטרנט שמאפשרים לנו לצרף תמונה שלנו. זה יכול להיות המייל, הפייסבוק, אתר היכרויות, כרטיס עסקי, אתרים שהקמנו, הסקייפ, הפלאפון שלנו ועוד ועוד. כיום כאשר העולם הנו דיגיטלי והתקשורת בחלקה הגדול מועברת דרך ערוץ זה, אנשים מבקשים לרכךד במעט את התקשורת המנוכרת, וזאת ניתן לעשות בקלות ע"י תוספת של תמונת פורטרט. על כן טוב לדעת שניתן ליצור תמונה זו גם באופן מקצועי, כך שנצא הכי טוב שרק ניתן. לחצי כאן להצגת המשך המאמר.
ורד דנטס - צלמת פורטרט


מקצועיות

צילום פורטרט איכותי יהיה כזה שגם יהיה באיכות טובה, גם יפרגן לנו וגם יהווה עניין. עניין שכזה ניתן לעשות ע"י משחק בין חדות לעמימות, ע"י משחק בין צבעים, ע"י משחק של קומפוזיציה ועוד. על כן על מנת שאכן התמונה תכיל את כל היתרונות הנ"ל, מוטב להיעזר בשירותיה של צלמת פורטרט, וזאת על מנת להבטיח תמונה איכותית במינימום מאמץ. צלמת פורטרט כבר תחזיק בניסיון על מנת ליצר את התמונה המושלמת, צלמת פורטרט תדע כיצד לייצר תמונה שתעלה חיוך הן אצלכם והם אצל הצופים בה מהצד השני.


באופן פשוט

לכולנו יש מגוון תמונות שלנו, אך לא פעם כאשר מחפשים אחר תמונה שתייצג אותנו, מגלים שבאחת הלבוש אינו מתאים, בשנייה רואים את כל הגוף, בשלישית הרקע אינו מתאים, הרביעית לא ברזולוציה מתאימה וכן הלאה והלאה. על כן במקום לנסות באופן עצמאי ליצור תמונה שתענה על כל רשימת הדגשים ולבזבז על כך זמן רב ומאמצים שלבסוף לא בטוח שיובילו לתוצאה הרצויה, ניתן פשוט מאוד לפנות אל צלמת פורטרט.


עמידה בדגשים

צלמת פורטרט מקצועית תהיה כזו שראשית כל תיצור את התמונה הרצויה, אך מצד שני גם תהיה כזו שלא תתחיל לפני שתבצע שיחת הכרות על מנת להבין באופן מקיף מהם הדגשים, המטרה ואופי התמונה הרצויה, וזאת כיוון שיש אחד שרוצה לשדר קלילות, השני רצינות, והשלישי תמונה כביכול יומיומית. על כן רק לאחר שיחה אישית ניתן להמשיך לעבר השגת התמונה הרצויה. אם גם אתם צרכים אחת כזאת לטובת אתר כלשהו באינטרנט, או על מנת להעניק לאדם אהוב מתנה, מומלץ שתפנו אל צלמת פורטרט מקצועית, ואילו ורד דנטס עשויה להיות הבחירה האידאלית עבורכם.


ורד דנטס

ורד דנטס הינה צלמת פורטרט מוכשרת. דנה מחזיקה בתעודת מאפרת בינלאומית, (בוגרת איפור "איל מקיאז), ובעלת תואר הנדסאי בצילום ומדיה דיגיטלית. על כן השילוב שבין מאפרת מקצועית לצלמת כישרונית יוצרים את ההבדל ומאפשרים ליצור בוק תמונות מרהיב וכמובן שגם פורטרט מדהים.