צלמת סטילס

כיום בעידן בו הכול ממוחשב ומתקדם, בו סרטי הווידאו פופולאריים מאי פעם, כיף למצוא שעדיין צילומי הסטילס נשארו רלוונטיים, ויותר מכך דווקא כיום יש להם ערך מוסף והם יותר מוערכים, וזאת כיוון שיש קסם בתמונה הסטטית שמצליחה ללכוד רגע אחד והמון הבעה, רגשות ומעל הכול תחושות ותגובות. על כן צלמת סטילס אינו מושג שחלף מהעולם, אלא דרישה פופולארית שרק הולכת וגדלה. לחצי כאן להצגת המשך המאמר.

כל היופי בשנייה אחת

כל היופי בצילום סטילס זה שיש את האתגר להצליח לתפוש את השנייה הנכונה בה התוצאה מושלמת, הזווית נכונה, ההבעה לא חמקה, העיניים מפוקסות, הקומפוזיציה מושלמת, והחדות הרצויה הושגה. על מנת להשיג כל זאת אין מן הנמנע להיעזר בכישוריה של צלמת סטילס, כיוון שרק צלמת סטילס מקצועית יכולה לסמן וי על כל אותן המשימות הכלולות בפעולה אחת, לקיחת תמונה במצלמה.


ביטחון באיכות

אז נכון שלא חסרות סיטואציות בהן ניתן גם להסתפק בסלפי אישי שלנו, או שמישהו ללא ניסיון ייקח תמונה, אך עם זאת ישנם מקרים שבהם פנייה אל צלמת סטילס עשויה ליצור את השינוי המיוחל וזאת כיוון שכך ניתן לדעת שהתמונה תצא הכי טוב שרק ניתן, כיוון שכך ניתן לדעת שאין זו תהיה עוד תמונה, אלא תמונה שהיא נכונה, מעניינת, מוקפדת ומרהיבה.


סיטואציות

באילו סיטואציות מומלץ ללכת על צלמת סטילס? ובכן בסיטואציות יותר אינטימיות כגון צילומי היריון, בצילום של תמונת משפחה, בצילום מתנה עבור בנות 16 או עבור בנות מצווה. בעצם בכול סיטואציה בה מרגישים שהבחירה בצלמת תהיה יותר נכונה מבחירה בצלם, ובטח שבכול סיטואציה בה יש צורך להצטלם באופן מקצועי ואיכותי על מנת להעניק את התמונה כמתנה, או על מנת להעניק את יום הצילומים כמתנה לילד.


העדפה

בחירה בצלמת סטילס מהווה יתרון גדול שלא ניתן למצוא אצל צלם וידיאו, וזאת כיוון שסרט מצריך ישיבה רצופה לראות רצף של אירועים שלא בהכרח כולם קשורים למהות, והוא כולל מגוון קטעי מעבר לא רלוונטיים. עם זאת כאשר מדובר על צלמת סטילס, ניתן לבחור בקפידה את הרגעים אותם מבקשים לזכור, וזאת על מנת ליצור זיכרון יותר שלם, מוצלח וכזה שיעלה חיוך. על כן אם גם אתם מבקשים להשיג את התמונה הנכונה עבורכם, או אם גם את מבקשים להעניק מתנה מיוחדת- דעו שצלמת סטילס היא בדיוק הבחירה הנכונה בשבילכם ועבורכם.


אודות

ורד דנטס הינה בוגרת לימודי צילום ואיפור, מעניקה שירותי צילום עבור בני ובנות מצווה, מפיקה בוק תמונות איכותי ומשלבת בין שני התחומים לטובת תוצאה מושלמת, איכותית ומהנה. מה נותר לעשות? לבחור את הלוקיישן והאיפור הרצוי ולזכות בצילום סטילס איכותי.