צלמת משפחה


כל הסיבות - צלמת משפחה

משפחה הינה תא מופלא בו רוחשים וצומחים הליכים ומערכות יחסיים הדוקות ומופלאות. כיון שמשפחה הינה דבר כה טריוויאלי ועם זאת כה מדהימה, רבים מבקשים להביע זאת ע"י תמונות, ולו רק על מנת שיוכלו להביט מהצד על המשפחה ולהעלות חיוך גדול של סיפוק. לחצי כאן להצגת המשך המאמר.

יתרון

בכול משפחה יש מגוון אינטריגות שלעתים יותר קלות ולעיתים יותר מסובכות. כאשר בוחרים לצלם את המשפחה, הדבר עשוי להוות מעין הליך טיפולי, כיוון שהצילום מפגיש בין כולם בסיטואציה שהיא שוברת שגרה ומהווה עבור המשפחה מעין זמן איכות. על מנת להפיק את המרב מהצילומים הן ברמת ההנאה מההליך והן ברמת איכות התמונות, מוטב לפנות אל שירותיה של צלמת משפחה, וזאת כיוון שצלמת משפחה מחזיקה בניסיון ובעלת רגישות- דבר שמביא תוצאות מרהיבות שלא ניתן היה להשיג בצילומים רגילים שנלקחים ע"י צלם רגיל.
ורד דנטס - צלמת משפחה

מקצועיות

ניתן לעשות צילומים משפחתיים עבור יום שנה של ההורים, עבור הריון, עבור עריכת שנה טובה מכל המשפחה, כאשר יש מאורע חגיגי או סתם על מנת לשבור את השגרה, וזאת על מנת לייצר תמונה חדשה למסגרת הריקה או על מנת לשמח את הסב והסבתא במתנה מקורית. כאשר פונים לערוך תמונה שכזו אין לפנות אל כל אחד, אלא רק אל צלמת משפחה, וזאת כיוון שצילום של משפחה שונה מצילום של טבע דומם, ועל כן כאשר פונים לנישה מהנה שכזו, מוטב יהיה כבר להפיק ממנה את המרב.

מגוון כלים

צלמת משפחה צריכה להחזיק בכמה כלים במקביל. ברגישות על מנת שתוכל להתחבר אל המשפחה ככול הניתן. בציוד מקצועי לטובת איכות התמונות, בניסיון על מנת לדעת כיצד לתעל מגוון סיטואציות, בראש יצירתי, והכי חשוב באהבה למקצוע, כיוון שכשאוהבים את מה שעושים, ההשקעה תהיה יותר גדולה, ומכאן שגם התוצאות ידברו בעד עצמן. על כן בחירה בצלמת משפחה כגון ורד דנטס מהווה בחירה איכותית, חכמה וכזו שמוכיחה את עצמה.

אודות

כאשר פונים אל צלמת משפחה כגון ורד דנטס, ניתן להישג הרבה יותר מרק תמונה וזאת כיוון שהיא גם מאפרת וגם צלמת אומנותית. כך שניתן ליהנות מכישרונה על מנת להפיק תמונה איכותית בה כולם נראים במיטבם, וגם על מנת להעשיר את יום הצילומים בהתנסות באיפור מקצועי ומרהיב- כך שבעצם מדובר בהשגת שני יתרונות בפעם אחת. ורד דנטס הינה בוגרת איל מקיאז ובוגרת המכללה לצילום קרית אונו, כך שהיא אינה עוד צלמת, אלא אחת עם ידע מקצועי וערך מוסף.