צלמת לבת מצווה

בת מצווה הנו מאורע חשוב, מאורע שראוי לציין באירוע כלשהו. לא משנה באיזה סוג של מאורע בוחרים, כיוון כשמדובר על בת מצווה, ראוי לזכור את האירוע גם בעתיד לאורך השנים, ועל מנת לעשות זאת יש צורך להחזיק בתיעוד. בנקודה זו ניתן להתפצל לשני כיוונים. מצד אחד ניתן להחליט לצלם את האירוע באופן עצמאי, (ואז גם אם נלקחו תמונות טובות, רוב הסיכויים שהן יישארו על המחשב בתיקיה סתמית), ומצד שני ניתן לפנות אל צלמת לבת מצווה על מנת שזו תיצור זיכרון כפי שראוי ליצור, על מנת שזו תיקח תמונות פוטוגניות ושמייצגות את הרגע, ולא פחות חשוב גם תעשה עמן משהו בסוף התהליך, כמו למשל ליצור בוק. לחצי כאן להצגת המשך המאמר.

ורד דנטס - צלמת לבת מצווה


התאמה

כאשר מדובר על בת מצווה, חשוב לבחור בצלמת לבת מצווה ולא בצלם, כי המציאות מראה שילדות מרגישות יותר בנוח עם צלמת מאשר עם צלם, ואילו צלמת תבין טוב יותר את הסיטואציה, כיוון שגם היא חוותה זאת בשנות ילדותה. ורד דנטס הינה צלמת שכזו, צלמת שמתחברת לנפש הילדה, ועל כן יודעת להשרות תחושת רוגע, כך שהתמונות שמתקבלות מאוד מוצלחות.


נקודת התחלה- יחס אישי

גם לאחר שבוחרים ללכת על צלמת לבת מצווה, יש לחשוב איזו צלמת לבת מצווה לוקחים. על כן טוב לדעת שצלמת כגון ורד אינה רק צלמת, אלא אחת שמטפלת בכול הסיטואציה שמסביב, כך כשמדובר על צילומים עמה, ניתן לדעת שמדובר על חוויה מעצימה. ורד אינה מדלגת על שיחת היכרות עם ילדת הבת מצווה, מנסה להתחבר לעולמה, ורק מנקודה זו בונה את שאר העלילה, כלומר את מיקום הצילום ואת אופי האיפור שהיא מעניקה לה, וזאת כי ורד מאמינה שהכול מתחיל מיחס אישי, וכשזה אכן מתממש, התוצאות לא מאחרות לבוא.


להפיק הרבה יותר

כיוון שגיל בת מצווה מאוד מיוחד וחד פעמי, אין להקל בו ראש, ועל כן מומלץ להשקיע בו באופן מיוחד, גם על מנת להבדיל אותו משאר ימי ההולדת, וגם על מנת לחגוג אותו כפי שצריך ולהשאיר מזכרת איכותית מאותו היום. כיוון שאין כמו תמונה בה אנו מככבים, זה רק הגיוני להשקיע בצלמת לבת מצווה, כיוון שלה היכולת להפיק הרבה יותר מסיטואציית הצילום.


שילוב מנצח

כאמור ורד דנטס הינה צלמת כישרונית ומוצלחת בצילום ילדים. ורד הינה בוגרת של המכללה לצילום קרית אונו, בעלת תואר הנדסאי בצילום ומדיה דיגיטלית, ובנוסף בוגרת בית הספר הגבוה לאיפור "איל מקיאז". על כן השילוב של המאפרת עם הצלמת משחק לטובתה, ולטובתכם הורי הילדים.