צלמת ילדים

איזה כיף - צלמת ילדים

ילדות הנו זמן קסום שכיף לתת לו ביטוי ואם אפשר לתעד אותו, זהו זמן מיוחד שלא חוזר על עצמו ועל כן כל עוד ניתן מומלץ להקפיא את הרגע, כך שגם בעוד כמה שנים ניתן יהיה להביט לאחור בחיוך על הילדים שפעם היינו. על כן טוב לדעת שכיום יש צלמת ילדים שמתמחה בנישה זו באופן ספציפי, כך שניתן לדעת שהצילום ייצא הכי טוב שהוא רק יכול. על כן אם גם אתם מחפשים אחר מתנה מיוחדת עבור הילד/ה שלכם, מתנה שתהיה אקטואלית גם עוד מספר שנים, דעו שהגעתם למקום הנכון, לסטודיו לצילום של ורד דנטס.
לחצי כאן להצגת המשך המאמר.
ורד דנטס - צלמת ילדים

יום כיף

כאשר מדובר על צילום ילדים, דעו שיש מספר קריטריונים שמשפיעים על איכות הצילום. כלומר אם כשמדובר על צילום רגיל יש צורך בציוד איכותי, עין מקצועית ועריכה מוקפדת, הרי כשמדובר בצילום של ילדים יש צורך בעוד מגוון היבטים, וזאת על מנת ליצור את התחושה הטובה ביותר אצל הילד, על מנת ליצור אצלו את תחושת השחרור שתוביל אותו להיות טבעי ומשוחרר מול המצלמה, דבר שחשוב גם עבור איכות התמונה וגם עבור ההנאה מיום הצילומים. כשפונים אל צלמת הילדים ורד דנטס, לא מדובר רק במטרה לצלם, אלא גם על הנאה מהתהליך עצמו- כך שללא ספק ניתן לומר שמדובר על יום של כיף.

הרפתקה

כאשר פונים לצלמת הילדים ורד דנטס על מנת לעשות בוק, לא מדובר רק על מתנה עם ערך מוסף, אלא מדובר על יום מהנה. מדובר על כמה שעות בהן אותו ילד/ה נמצאים בעיצומה של חוויה חדשה בה הם נמצאים במרכז. יום הצילומים כולל החלפת תלבושות, איפור, הגעה ללוקיישן הרצוי והתנסות בעמידה מול המצלמה. כך שגם מגיעים למקום חדש, גם מתנסים ביום שכולו הרפתקה וגם זוכים לקבל יחס מיוחד, אותו לא ניתן לקבל בשום סיטואציה אחרת.


טיפ

אז אם גם הילדה שלכם מבקשת להיות נסיכה ליום אחד ניתן להעזר בתחפושות לפורים, דוגמנית שאור הזרקורים עליה, להתנסות באיפור מקצועי, ולצאת פוטוגנית בשלל תמונות, אם גם אתם רוצים עבור הילדה שלכם מזכרת שתזכיר את ימי הילדות המאושרים, דעו שבדיוק צלמת ילדים שכזו עליכם לחפש, ועל כן פנייה אל ורד דנטס, (צלמת ילדים), תהיה המהלך המבטיח והנכון ביותר.


קצת על

אז למה ורד דנטס ולא מישהו אחר? ובכן ורד דנטס הינה צלמת ילדים בעלת ניסיון עשיר. דנה בוגרת המכללה לצילום קריית אונו, בוגרת "איל מקיאז", בעלת תעודת מאפרת בינלאומית והכי חשוב מחזיקה באהבה גדולה לילדים ולהליך כולו, ועל כן מדובר בצלמת ילדים מוכשרת ומוצלחת.