צלמת אומנותית

בין צלמת אומנותית לרגישות

לקחת מצלמה וללחוץ על הכפתור כל אחד יכול, אך לקחת מצלמה ולדעת מה לעשות עמה כך שהתמונה לא רק תתעד את הקיים, אלא גם תספר את הסיפור, תפיח אווירה ותאיר את הכול באור יותר מחמיא, זו כבר משימה אחרת, פה כבר יש צורך בצלמת אומנותית. צלמת אומנותית הינה אחת שיודעת כיצד לעבוד על הכלי הזה שקרוי מצלמה וכיצד ניתן להפיק ממנו את המרב. צלמת אומנותית הינה אחת שיודעת לשלוט בתמונה שלפנייה, היא תוכל לבחור האם להבליט חלק מהתמונה ואת השאר לטשטש, היא תדע כיצד ניתן להחיות את הצבעים, תהיה בעלת חוכמה למצוא את הלוקיישן הנכון ואף תדע להפיק את המרב מהסיטואציה העומדת לנגד העדשה. לחצי כאן להצגת המשך המאמר.

זו כל החוכמה

יש לא מעט מקרים בהם אנשים מזמינים צלם מקצועי על מנת שיתעד אירוע כזה או אחר. עם זאת לפני שבוחרים באחד, יש לבדוק שהוא אינו עוד צלם רגיל, אלא אחד שהוא גם בעל עין אומנותית, כך שידע להפיק את המרב מהתמונה ולהפוך את לקט הצילומים לזיכרונות מרהיבים, אסתטיים ושמעלים חיוך כל פעם מחדש שמביטים בהם.

רגישות

אם גם אתם עומדים לפני מאורע חשוב, מרגש ומשמח ממנו תרצו לשמור מזכרת איכותית, דעו שאין להתפשר ויש ללכת רק על צלמת אומנותית. באופן שכזה ניתן יהיה להשיג את הטוב ביותר. עוד היבט שיש לקחת בחשבון זה חשיבות בחירת הצלם לפי החיבור ביניכם. כאשר מדובר על צלמת אומנותית כגון ורד דנטס ניתן להיות רגועים שהיא כבר תדע כיצד ליצור את החיבור הנכון, כחלק מאומנות הכוללת רגישות, ורגישות זו מתאפשרת ע"י עריכת שיחת היכרות ותשאול לגבי הדגשים החשובים לכל אחד, והבנת עולמו הפנימי של הלקוח. כך שאם לדוגמה מדובר בכלת בת מצווה, ניתן להפיק את הצילומים האמנותיים בלוקיישן הנכון לה ובאווירה הנכונה.

ורד דנטס - צלמת אומנותית

שיעורי בית

לא פעם אנשים אומרים שאומנות היא בעיני המתבונן, אך יחד עם זאת אם יודעים מראש מי הוא המתבונן, ניתן להגיע אל תוצאה איכותית ומוצלחת וכל זאת כאמור לאחר עשיית שיעורי בית, וכמובן כל עוד מחזיקים בכישרון ובניסיון הנחוץ. על כן כאשר פונים אל ורד דנטס, ניתן לדעת שניתן יהיה למצוא כל זאת ואף יותר.


אודות

ורד דנטס הינה בוגרת מוכשרת הן בתחום האיפור, (בוגרת איל מקיאז), והן בתחום הצילום. שילוב זה מעניק יתרון גדול בלקיחת תמונות, כך שהתוצאה הינה אומנותית, איכותית ואף מרגשת.