צלם צלמת

ישנן סיטואציות בהן אין זה משנה האם מדובר על צלם או שמה בצלמת. בגדול כל עוד בוחרים בצלם מקצועי כבר ניתן לקבל אפקט הרבה יותר איכותי מלו היו אנשים מצלמים לבד, וזאת כיוון שצלם/ צלמת יודעים להוציא תמונות הרבה יותר איכותיות מאנשים ללא ידע וניסיון. ללחוץ על כפתור ולכוון כולנו יודעים אך על מנת לקבל תמונה מוצלחת, כזו שתיצרב בזיכרון, תעלה חיוך ואף תעורר תגובה, זה כבר עניין של מקצועניים ועל כן אם רוצים להשיג כל זאת אין מנוס מללכת על צלם/ צלמת.לחצי כאן להצגת המשך המאמר.
 ורד דנטס - צלם צלמת


אופציה נהדרת

הרבה פעמים אנשים מתלבטים איזו מתנה להעניק באירועים מיוחדים. אירוע מיוחד עשוי להיות הריון, גיל המעבר לעולם המבוגרים, הגיל הקסום של הילדות וכדומה. על כן טוב לדעת שבמקום לתת עוד מתנה חומרית, ניתן להעניק מתנה שפונה אל הזיכרון החזותי, כך שמדובר בצילום אומנותי שמהווה זיכרון ערכי לאורך זמן. על מנת לבצע זאת יש צורך בשירותיו של צלם/ צלמת.


האדם הפנוי

כמו כן ישנם מצבים בהם רוצים לתעד אירוע, אך אף אחד מהנוכחים לא רוצה להתחמש במצלמה כיוון שהוא רוצה ליהנות מהאירוע עצמו, גם הוא רוצה להיות נוכח ולא להיות משועבד למצלמה. על כן גם במקרים כאלו הפתרון האידאלי ביותר הוא לפנות לשירותיו של צלם/ צלמת, וזאת על מנת שמישהו מקצועי ונטרלי ייקח את המושכות, כך שכולם יוכלו ליהנות ובנוסף יישארו מזכרות איכותיות מאותו האירוע.


התאמה

לא פעם נשאלת השאלה האם ללכת על צלמת או שמא על צלמת. במקרים אלו יש לשאול מהו אופי האירוע, מיהם הנוכחים ומיהו אותו אדם שיש לצלם. עם זאת כן ניתן לומר שבהרבה מקרים מוצאים שכן מוטב להעדיף צלמת על צלם כאשר מדובר על צילום של בנות, וזאת כי יש פעמים בהן בנות מרגישות יותר בנוח לעמוד מול המצלמה כאשר צלמת עומדת מאחוריה ולא צלם. על כן מוטב להכיר את ורד דנטס, צלמת ומאפרת מוכשרת אשר עשויה להעלות חיוך גם עבורכם.


אודות

ורד דנטס הינה צלמת אומנותית ומוכשרת שלמדה גם לימודי צילום וזאת לצד לימודי איפור גבוהים. על כן היא יודעת כיום להציע חווית צילום עבור בת מצווה, גיל 16, צילומי הריון וכדומה. כמו כן העובדה שהיא גם וגם, מאפרת וגם צלמת, מהווה ערך מוסף כי כך ניתן להגיע למעמד הצילום כאשר נראים מעט שונה מהיום יום, כאשר נראים במיטבנו ומכאן שגם הביטחון העצמי עולה, דבר שמוביל ללקיחת תמונות איכותיות ומוצלחות.