בוק בת מצווה

חתן בר מצווה, כלת בת מצווה שימו לב - ביום הצילום שלכם אתם יכולים לבחור כל מקום שתרצו, כל מקום יכול להתאים לצילומים איכותיים ויחד אני בטוחה וסבורה שנבחר את המקום שתרגישו בו הכי בנוח! חוף ים, פארק שבו יש ספורט אתגרי , קיר טיפוס, מגרש גדול, בטבע, יער קרוב ועוד , יום הצילום הזה הוא בשבילכם, ואני כאן על מנת לעזור ולנתב מבחינה מקצועית בהתאם לאופי הילדה על מנת שבוק הבת מצווה יצא הכי מושלם שיש! לחצי כאן להצגת המשך המאמר.

המלצות נוספות

ביום צילום מקצועי חשוב שהילדה תרגיש הכי בנוח, זה יום שהיא חיכתה לו הרבה זמן, מבחינה זה מאוד מרגש וחשוב שהצילומים יצאו טובים ואיכותיים ולכן חשוב לשים לב למספר דברים, חשוב שהמצולמת תרגיש בנוח עם הצלם אותו אתם בוחרים לבוק בת מצווה, חשוב לקבוע פגישה אישית טרם הצילומים על מנת להכיר ולהבין מה מטרות יום הצילום, מה ציפיות הלקוח ומה הצלם יכול להעניק לכם מניסיונו. חישפו בצורה הכי גלויה שיש את כל מה שאתם מרגישים וחושבים, תאמו ציפיות, אם יש לכם חששות שתפו את הצלם, אני בטוחה ויודעת ב 100% שברגע שהשיחה בינכם תהיה בגובה העיניים חששותיכם יתפוגג והלחץ יחלוף והתוצאה תהיה הכי מושלמת שיש. אם לילדה שלכם יש תחביב מסוים כמו: נגינה, שחייה, ספורט וכו' חשוב לעדכן זאת את הצלם, ניתן לבחור להביא את התחביבים שלכם לידי ביטוי ביום הצילום , מה שמשדרג את הצילומים ומעניק לילד/ה הרגשה נוחה ובטוחה יותר.
הקליקו כעת למידע נוסף אודות בוק בת מצווה

 כיצד עליכם להצטייד?

אל דאגה בשיחה הטלפונית הראשונית אני מעניקה לכם את כל המידע שתצטרכו לדעת מבחינת יום הצילום שלנו, ראשית אנו קובעים היכן יבוצע היום צילום, זה לא משנה היכן - הילד בוחר את המקום שבו הוא ירגיש הכי חופשי שיש כך שהצילומים יצאו הכי טובים שיש, זה השלב הראשון. לאחר מכן אני ממליצה להביא לידי ביטוי לצילומים את תחביבו של הילד, במידה והילד אוהב ספורט מסוים, אוהב לשחות, אוהב לשחק כדורגל או לנגן בכלי מוסיקה כלשהו, אוהב לטפס ועוד.. מומלץ להביא אביזרים השייכים לתחום שבו הוא מעוניין ליום הצילום, החוויה שלו תתגבר , הוא ירגיש יותר בנוח באזור הבטוח שלו והצילומים יצאו הרבה יותר ממושלמים! אני ממליצה להביא בגדי החלפה שיהיו לבין הסטים של הצילומים, כל שהתמונות יהיו מעניינות יותר.

יום מושלם שכזה...

הנציחו את רגעי הקסם של היום המאושר בחיי ילדתכם בתמונות. תנו לי לדאוג להכל ולהעניק לכם חוויה שלא תשכחו! בין אם מדובר על צילומים בטבע, בפאר, במגרש, בים, בסטודיו ועוד זה הולך להיות קסום ומיוחד! נעים מאוד, אני ורד דנטס - בעלת ניסיון של יותר מ 15 שנים ואין ספור בוקים וימי צילום, רבים ימי הצילום הקסומים והמרגשים שחוויתי וזכיתי לעבור יחד איתכם ועל כך אני מודה יום יום, אל תפספסו וצרו קשר עוד היום לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי אודות בוק בת מצווה.