בוק בת מצווה

בשעה טובה ילדתכם הגיעה לגיל בת המצווה, אין גיל מרגש יותר מגיל 12 המופלא בו רוצים לחגוג ולהעניק לילדה המאושרת את הטוב ביותר, אז דואגים לאולם מפואר, להזמנת אורחים, לקייטרינג משובח, להפעלות/יצירות/מסיבה, לשמח את כל חברי הכיתה, את המשפחה, דואגים ללבוש מיוחד שיתאים לאירוע לבני המשפחה ולכלת השמחה, דואגים לטיפולי יופי הכוללים שיער ואיפור מקצועי, לאטרקציות שונות ועוד... חברים וחברות - כלת בת מצווה יקרה - אל תשכחו את הדבר החשוב ביותר שיש לעשות ביום מיוחד שכזה, הדבר שיזכיר לך וישאיר לכם מזכרת מרגשת מכל המאורע - בוק בת מצווה מקצועי לכלת השמחה ולמשפחה - בוק מיוחד ומרגש שלא תוכלו להפסיק לדפדף בו. לחצי כאן להצגת המשך המאמר.

מה זה בוק בת מצווה?

נעים מאוד, אני ורד דנטס בעלת ניסיון של למעלה מ 10 שנים בעולם הצילום, אני רוצה לספר לכם כי ביום מרגש כמו בת מצווה או בר מצווה חשוב מאוד לדאוג לצילומים חווייתיים ומרגשים עבור הילד/ה, אין ספק שחלק מהדברים יכולים להישכח ביום מרגש שכזה ובגלל סיבה זו אני דואגת להנציח לכם את הרגעים החשובים ביותר, בבוק בת מצווה הילד הוא המרכז, יחד ובשיתוף פעולה אנו מביאים את החוגג/ת לאיזור הנוחות והכיף שלו/שלה וגורמים ע"י כך לכל הצילומים לצאת מושלמים ויפים, אין ספק שבוק בת מצווה ובוק בר מצווה זה חובה!

מה בוק בת מצווה כולל?

אז בוק בת מצווה כולל כמובן יום צילומים שאנו קובעים מראש, בשיחה שלפני יום הצילום אנו מתאמים ציפיות, אני שואלת את הילד/ה מספר שאלות על מנת לקבל כיוון אם יש תחביבים מסוימים/ אהבות מסוימות שיכולות לבוא לידי ביטוי בצילומים, אנו קובעים היכן אנחנו רוצים להצטלם, חלק בוחרים בפארקים, חלק בים, בשטח פתוח - כל אחד והנוחות והאהבה שלו, ילדת הבת מצווה מקבלת ממני כחלק מיום הצילום גם איפור מקצועי המתאים לגילה, ניתן לבחור איבזורים שונים, החלפות בגדים בין סטים ועוד...
הקליקו כעת למידע נוסף אודות בוק בת מצווה

מעט עליי..

שמי ורד דנטס עם ניסיון בתחום הצילום שנים רבות, לזכותי אלפי לקוחות מרוצים שנהנים כעת מבוק בת מצווה או בוק בר מצווה מעוצב ומרשים שכיף לדפדף בו בכל רגע פנוי ולהיזכר בימים המרגשים והיפים של ילדינו, אני בעלת וותק בתחום הצילום ובעלת ניסיון רב ויחסי אנוש מעולים, סבלנות ואמינות ואין ספק שאנו הולכים להנות יחד ובענק! למידע נוסף אודות בוק בת מצווה היכנסו לאתר שלי והתרשמו.