נעים מאוד, אני ורד דנטס ואני מצלמת בוקים מקצועיים לבר ובנות מצווה, ביום הצילום של חתן הבר מצווה אני מכוונת אותו ומדריכה אותו כך שיצאו לו תמונות מעניינות ויפות אך במקביל גם נותנת לו חופש להיות הוא וביזור הנוחות שלו, במהלך יום הצילומים אני אאבזר אותו ללא תשלום במגוון אביזרים הקשורים לתחביב הילד, או כל דרעיון אחר שהוא ירצה להביא ביטוי בצילומים כך שהתמונות יהיו שונות ומגוונות לפי הנושאים השונים שיבחרו מראש או באופן ספונטני במהלך יום הצילום. אני מבטיחה לכם שיחד ובשיתוף פעולה בוקר הבר מצווה שלכם יהיה מיוחד ומעניין וישאיר לכם מזכרת נהדרת מהיום המושלם הזה ומהגיל הזה.

צילום בסגנון אופנה ופרסום.

אצלנו מקפידים על צילום בפוזות מפרגנות וטבעיות, כיאה לבני 13. אני מצלם אתכם אצלי בסטודיו, על חוף הים, ובאתרי צילום מגניבים בת"א. רק אתם מצטלמים,ללא עוד ילדים שעומדים בתור ומחכים להצטלם. אתם מקבלים את כל התמונות שיצולמו ,כ-150 ומעלה ס"הכ. מתוכן תיבחרו את התמונות הנבחרות , שייכנסו לאלבום דיגיטלי מעוצב מדהים ומהודר 
 

למה חשוב לבחור בצלם מקצועי?

צלמים מקצועיים יודעים לקלוט בדיוק את הרגעים החשובים והנכונים ביותר לצילום, כאשר אתם שוכרים את שירותיו של צלם מקצועי לבוק בר מצווה אתם יכולים להיות בטוחים שגם אם תביטו בעוד 15 שנה או יותר על האלבום המעוצב תראו, תרגישו ותחוו שוב מחדש את כל אותם הרגעים החשובים ומהרגשים מאותו היום המיוחד שבו בנכם הצטלם. יום הצילום יעניק לחתן הבר מצווה עוצה ובטחון רב, ייחשוף את הייחודיות שלו ואת אופיו, תחביבו ואת כישרונו המיוחד, הכל יבוא לידי ביטוי בתמונות - פשוט סימכו עלי! 
 

הגשימו לו חלום

תנו לילד שלכם ליום אחד להפוך ליום אחד לאיזו דמות שהוא רוצה, בכל רקע וסיטואציה, ולהנציח את רגעי הקסם בתמונות. תנו לי לדאוג לתאורה, לתפאורה וליצירת הרקעים האידיאלים לצילום אם זה בסטודיו סגור או בין אם מדובר על צילומים בטבע - שהם מומלצים הרבה יותר. לזכותי ניסיון של מעבר ל 15 שנים ובידי אין ספור בוקים לחתני בר מצווה וימים קסומים ומרגשים שחוויתי יחד עמם ואיתכם, תנו לי להעניק לבנכם את המתנה המושלמת הזו והבלתי נשכחת. ועכשיו בוק בר מצווה במבצע לקראת החגים - אל תפספסו וצרו קשר עוד היום לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי.
למידע נוסף כנסו לדף הבית באתר של ורד דנטס - בוק בת מצווה

לצפייה בגלריית תמונות של בוק בר מצווה לחצו כאן