בוק בר מצווה מקצועי

הילד הקטן שלכם הופך לנער וההתרגשות עצומה,לקראת האירוע המרגש והנוגע ללב. אין ספק שלארגן אירוע בר מצווה הוא בהחלט מאתגר, מהנה ומלא במשימות אך הכי חשוב לא לשכוח מלבד הדברים המובנים מאליו כגון: אולם אירועים, עלייה לתורה, קייטרינג, תקליטן, הזמנות ועוד ... זה את הדבר היחידי שיעניק לכם מזכרת מופלאה ומרגשת מיום קסום שאתם מעניקים לילד שלכם וכוונתי היא ל: בוק בר מצווה. מלבד האירוע עצמו חשוב מאוד לארגן לילד המתוק שלכם יום צילומים טרם מועד האירוע, יום שהוא יהיה במרכזו, שיעניק לו ביטחון ויהפוך לו את הגיל הזה לקסום. בבוק בר מצווה הוא מגוון, כיפי, צבעוני ומהנה גם לילד וגם למשפחה. לחצי כאן להצגת המשך המאמר.

מה ניתן להביא ליום צילום?

יחדיו בשיחה טלפונית ראשונית ולאחר ייעוץ ממני אליכם, אנו קובעים ראשית היכן יבוצע היום צילום, במידה והילד אוהב ים או פארק, מגרש ספורט או בריכה, אוויר פתוח או סטודיו - לא משנה היכן - הילד בוחר את המקום שבו הוא ירגיש הכי חופשי שיש בצילומים, זה השלב הראשון. לאחר מכן אני ממליצה להביא לידי ביטוי לצילומים את תחביבו של הילד, במידה והילד אוהב ספורט מסוים, אוהב לשחות, אוהב לשחק גדורגל או לנגן בכלי מוסיקה כלשהו, אוהב לטפס ועוד.. מומלץ להביא אביזרים השייכים לתחום שבו הוא מעוניין ליום הצילום, החוויה שלו תתגבר , הוא ירגיש יותר בנוח באזור הבטוח שלו והצילומים יצאו הרבה יותר ממושלמים! ניתן להביא בגדים להחלפה בין הלוקים.

צילום מקצועי ברמה גבוהה

ורד דנטס היא צלמת מקצועית ברמה הגבוהה ביותר שיש, עם ניסיון של למעלה מ 10 שנים ואלפי ימי צילומים של בני ובנות בר/בת מצווה אין ספק שהבחירה בורד היא הנכונה.ורד תהפוך את יום הצילום של ילדכם לשמח, מהנה וכיפי בשילוב מקצועי וכל זאת על מנת להעצים את הילד ולגרום לו "לפרוח" בתמונות". לורד ניסיון רב עם ילדים והיד כיצד "לפתוח" אותם ולתת להם להרגיש בנוח בצילומים כך שגם אם הילד שלכם ביישן וסגור תאמינו לה שהיא כבר תדע לעשות את העבודה. למידע נוסף אודות בוק בר מצווה, ומזכרת בלתי נשכחת מילדכם ומיום קסום שמיועד רק לו צרו קשר עוד והיום והבטיחו לעצמכם מקום פנוי. והעיקר שיהיה במזל טוב.