בוק בת מצווה הינן אחת המזכרות המרגשות והיפות ביותר שתוכלי להעניק לעצמך לקראת יומן הגדול. ורד דנטס מזמינה אותך ליהנות מיום קסום וחוויתי, המשלב בין צילום אופנתי לאיפור מקצועי, כך שתוכלי לנצור את הרגעים המיוחדים הללו, באלבום תמונות מרהיב ומעוצב.

רגע לפני שאת נכנסת אל הנעליים הגדולות של הגיל החגיגי, המסמל את המעבר מילדות לבגרות, את יכולה לחגוג אותו עם מזכרת נהדרת, בהרבה אווירה, אופנה וסטייל. על מנת שתוכלי לארגן לעצמך בוק בת מצווה איכותי ומעוצב, לפניך מספר טיפים מקצועיים, שיוכלו לגלות לך את הסוד של הפקת בוק בת מצווה מקצועי.

בוק בת מצווה ורד דנטס

הפקת בוק אצל צלמת מקצועית

כאשר מדובר בהפקה של בוק בת מצווה, מומלץ מאוד לבחור בצלמת מקצועית, בעלת ציוד מתקדם, אשר ביכולתה להפיק בעבורך תמונות מרהיבות. בדרך כלל, כאשר מדובר בבת מצווה, ההעדפה היא לבחור צלמת, אשר יכולה להבין אותך ולהתחבר אליך מן המקום האמיתי של ההתרגשות והחוויה. כמובן, שחשוב מאוד ליצור פגישה מוקדמת, ולראות האם יש כימיה טובה ביניכם, על מנת שתוכלי להרגיש נוח במיוחד ביום הצילום. אל תתביישי לראות דוגמאות של עבודות קודמות, בכדי לבדוק האם סגנון הצילום והעיצוב של הבוק מתאים לסגנון אותו את מעדיפה.

בחירת אתרי צילום

מאחר ואנחנו לא יכולים לבחור את עונת השנה בה את חוגגת את בת המצווה, צריך להתחשב במזג האוויר כאשר ניגשים לצלם בוק. תוכלי לבחור בין צילומים בסטודיו מקצועי או צילומי חוץ, בטבע, או באתרים ובמקומות החביבים עליך. חשוב לתכנן מראש את המקומות בהם את רוצה להצטלם, על מנת שגם את וגם הצלמת תגיעו מוכנות.

בחירת בגדים ליום הצילום

מומלץ להכין מספר תלבושות חביבות, אשר מאפיינות אותך. אם את חובבת ג'ינסים, או שמלות, חצאיות, קישוטי שיער, תיקי יד, נעליים – זוהי ההזדמנות שלך להתפרע עם הבגדים וליהנות מהחוויה.

סטיילנג

כאשר ניגשים אל יום הצילומים, יש צורך להתכונן היטב, ולכן, יש לתת דגש גם על איפור ושיער. מומלץ כי מאפרת מקצועית תלווה אותך ביום הזה, ומה יותר נהדר משילוב של מאפרת וצלמת?

ורד דנטס, צלמת ומאפרת מקצועית, בוגרת "המכללה לצילום קרית אונו", בעלת תואר הנדסאי בצילום ומדיה דיגיטלית, בוגרת בית הספר הגבוה למקצועות האיפור "איל מיקיאז" ובעלת תעודת מאפרת מקצועית בינלאומית, מזמינה אותך ליהנות מהפקה של בוק בת מצווה מקצועי ומרהיב, המתאים בדיוק לך ולסגנון לך.

בוק לבת מצווה ורד דנטס